Dr.Ceuracle Best Sellers Mini Kit Набір мініатюр Best Sellers 4 в 1

890 грн

Dr.Ceuracle Best Sellers Mini Kit
У набір «Dr.Ceuracle Best Sellers Mini Kit» входять:

Tea Tree Purifine Cleansing Foam, – 10 мл
Має злегка кислий рівень рН, м’яко очищає шкіру від повсякденних забруднень і надлишку шкірного сала, не пошкоджуючи при цьому захисний гідроліпідний бар’єр шкіри.

Vegan Kombucha Tea Essence, 18 мл
Гібрид тонера, есенції та крему. Має детоксикаційну дію. До складу входить чайний гриб, екстракт листя зеленого чаю, ферментований дріжджовий екстракт, екстракт плодів лемонграсу.

Royal Vita Propolis 33 Ampoule, 5 мл
Багатофункціональна сироватка містить 33,5% екстракту прополісу, а також надзвичайний набір вітамінів і антиоксидантів для інтенсивного відновлення, зволоження і підвищення тонусу. Він надає шкірі природного сяйва, наповнює її енергією та поступово вирівнює тон.

Royal Vita Propolis 33 Cream, 5 г
Містить 33,5% екстракту прополісу, відновлює втомлену шкіру, глибоко живить, пом’якшує, надає здорового вигляду та природного сяйва. Інтенсивна регенеруюча дія крему забезпечується збалансованим комплексом біологічно активних екстрактів, вітамінів, антиоксидантів, рослинних олій і зволожувачів, які підтримують оновлення шкіри, зміцнюють структурні компоненти позаклітинного матриксу і протидіють окисному стресу.

Instagram BLOG

Instagram Cosmetics

Facebook Supplier of Cosmetics

Telegram

Немає в наявності