Dr.FORHAIR Folligen Black Treatment Бальзам-кондиціонер для відновлення кольору сивого волосся 150 мл

990 грн

Dr.FORHAIR Folligen Black Treatment

Кондиціонер для всіх типів волосся посилює ефект відновлення природнього кольору при використанні разом із шампунем Folligen Black, розплутує та пом’якшує волосся, полегшує його розчісування у вологому та сухому стані, нейтралізує статичну електрику.

Має слабокислий рівень pH (4 – 5.5), допомагає закрити кутикулу та захистити кортекс від втрати вологи та пошкодження, робить волосся гладеньким, шовковистим та блискучим.

Без силіконів, не обтяжує тонке волосся.

Легко використовувати як ваш щоденний кондиціонер, швидший результат – здорове волосся без сивини!

Для ефекту затемнення сивини без використання хімічних барвників, що пошкоджують кератин волосся, в кондиціонері використовується явище потемніння природніх поліфенольних сполук при контакті з киснем.

Запатентований комплекс антиоксидантів Folligen Black Effect™ (катехіни зеленого чаю, куркумін, кверцетин та ресвератол) в ліпосомальній формі проникає в кутикулярний шар волосся, і при взаємодії з киснем запускається реакція окислення поліфенолів. Вона супроводжується утворенням темного пігменту на поверхні волосини та поступовою зміною кольору сивини до темно-коричневого різних відтінків.

Окрім затемнюючого поліфенольного комплексу до складу формули входять зволожуючі компоненти, а також кондиціонуючі агенти для розплутування і зменшення пошкодження волосся під час розчісування та укладки.

150 мл

Оплата на сайті або при отриманні для Вашої зручності.

Умови доставки по Україні або міжнародні відправки та гарантії від VOBeauty в Україні від офіційного представника, щоб ви залишилися задоволені нашим сервісом і товаром.

Детальніше ознайомитись на сторінці “Оплата і доставка” та “Повернення

Ви також можете бути в курсі всього, що відбувається на нашому сайті vobeauty.com.ua

Instagram BLOG

Instagram vobeauty.com.ua

Facebook Supplier of Cosmetics

Telegram

1 в наявності