Q+A Apple AHA Exfoliating Gel Відлущуючий гель з кислотами для обличчя

444 грн

Q+A Apple AHA Exfoliating Gel

Комбінація натуральної яблучної та молочної кислот, екстрактів яблучних фруктів та гліколевої кислоти робить відлущуючий гель Q+A Apple AHA Exfoliating Gel ідеальним вибором для гладкої та яскравої шкіри. Не хвилюйтеся, цей крем ніжний, і не позбавляє шкіру вологи, тому що він захищає і зміцнює шкіру!

Лікарі не дарма люблять яблука! Маючи антиоксидантну активність, екстракт яблука захищає вашу шкіру від забруднюючих речовин і стресорів навколишнього середовища, роблячи шкіру такою ж здоровою зовні, як ви почуваєтеся зсередини!

Яблучна кислота, що міститься в яблуках та грушах, є причиною того, що зелені яблука можуть бути такими кислими! Низький рівень pH цього інгредієнта дозволяє йому м’яко відлущувати, що ідеально підходить для освітлення тону шкіри та зниження ймовірності появи нових прищиків або тонких ліній.

Молочна кислота є гігроскопічною, що означає, що вона витягує вологу з повітря, щоб підвищити рівень зволоження. В основному міститься в кисломолочних продуктах (не хвилюйтеся, ці веганські), сприяючи зміцненню шкірного бар’єру!

Невелика за розміром і легко вбирається в шкіру, гліколева кислота відлущує шкіру, зменшуючи появу гіперпігментації, плям та ознак старіння. Очікуйте, що шкіра стане гладкою та рівною вже після одного використання!

 

Оплата на сайті або при отриманні для Вашої зручності.

Умови доставки по Україні або міжнародні відправки та гарантії від VOBeauty в Україні від офіційного представника, щоб ви залишилися задоволені нашим сервісом і товаром.

Детальніше ознайомитись на сторінці “Оплата і доставка” та “Повернення

Instagram BLOG

Instagram vobeauty.com.ua

Facebook Supplier of Cosmetics

Telegram

Немає в наявності