Q+A Hyaluronic Acid Facial Serum Сироватка для обличчя “гіалуронова кислота”

348 грн

Q+A Hyaluronic Acid Facial Serum

Гіалуронова кислота є суперзволожувачем. Нехай слово «кислота» вас не лякає: ми також виробляємо її природним шляхом у власному організмі! Ця сироватка, збагачена низкою натуральних інгредієнтів, втамує навіть саму спрагу шкіру.

Наповнена низкою натуральних компонентів, ця сироватка не тільки пом’якшує пересохлу шкіру, але й чудово оживляє шкіру.

Гіалуронова кислота, відома своїми здібностями до оновлення та зволоження шкіри, стоїть на передньому краї підтримки життєвої сили шкіри. Його здатність проти старіння робить його видатним інгредієнтом, особливо корисним для зрілої шкіри.

Отриманий шляхом ферментації рослин, біосахарид забезпечує глибокий і збагачувальний приплив вологи, ефективно допомагаючи зменшити тонкі зморшки. Результат? Шкіра, гладка, як оксамит, випромінює нову свіжість. Бетаїн, чистий інгредієнт, отриманий із побічного продукту цукрових буряків, втілює як екологічні властивості, так і сприятливі для шкіри. Його винятковий талант полягає в гармонізації рівня вологості, гарантуючи, що продукти зберігають нелипку консистенцію.

 

Оплата на сайті або при отриманні для Вашої зручності.

Умови доставки по Україні або міжнародні відправки та гарантії від VOBeauty в Україні від офіційного представника, щоб ви залишилися задоволені нашим сервісом і товаром.

Детальніше ознайомитись на сторінці “Оплата і доставка” та “Повернення

Instagram BLOG

Instagram vobeauty.com.ua

Facebook Supplier of Cosmetics

Telegram

Немає в наявності