Q+A Niacinamide Daily Toner Зволожуючий тонер для обличчя з ніацинамідом

444 грн

Q+A Niacinamide Daily Toner

Ніацинамід, що міститься в нашому щоденному тонері, є важливим вітаміном, який наш організм не може виробляти. Це допомагає заспокоїти почервоніння та плями, зводячи до мінімуму появу пор.

Ніацинамід, також відомий як В3, не може вироблятися в організмі, але необхідний у щоденному догляді за шкірою, якщо у вас нерівний тон шкіри. Цей багатофункціональний інгредієнт має властивості проти прищів, зморшок і заспокійливі властивості, які допомагають вирівняти тон шкіри та зменшити пори.

Гіалуронова кислота омолоджує, зволожує та сприяє оздоровленню шкіри. Це ключовий інгредієнт у боротьбі з тонкими зморшками.

Алое віра багате полісахаридами, молекулами, які зволожують шкіру, створюючи захисний бар’єр як від сонця, так і від забруднюючих речовин. Висока концентрація вітамінів і мінералів, включаючи А і Е, робить цей інгредієнт потужним зволожувачем.

 

Оплата на сайті або при отриманні для Вашої зручності.

Умови доставки по Україні або міжнародні відправки та гарантії від VOBeauty в Україні від офіційного представника, щоб ви залишилися задоволені нашим сервісом і товаром.

Детальніше ознайомитись на сторінці “Оплата і доставка” та “Повернення

Instagram BLOG

Instagram vobeauty.com.ua

Facebook Supplier of Cosmetics

Telegram

Немає в наявності