Q+A Niacinamide Gentle Exfoliating Cleanser Очищувальний засіб для обличчя

396 грн

Q+A Niacinamide Gentle Exfoliating Cleanser

Очищаючий гель з ніацинамідом м’яко відновлює захист від відмерлих клітин, робить обличчя здоровішим і сяючим. Суміш ніацинаміду, інуліну та фруктози ідеально підходить для жирної та чутливої шкіри, емоційної до акне та забивання пір. Для всіх типів шкіри.

Відомий як B3, ніацинамід не може вироблятися у вашому організмі, але він необхідний у вашому догляді за шкірою, якщо ви страждаєте від нерівного тону шкіри. Цей універсальний інгредієнт має заспокійливі властивості проти плям, проти зморшок, заспокоює шкіру, допомагаючи вирівняти тон шкіри та зменшити пори.

Біорозкладна та натуральна альтернатива мікрогранулам і мікропластику, ефіри жожоба ідеально гладкі та круглі, щоб м’яко відлущувати шкіру, не завдаючи жодної шкоди природному шкірному бар’єру.

Ці найкращі друзі, витягнуті з коренів цикорію, допомагають збалансувати мікробіоту шкіри (ваші корисні бактерії!), утворюючи захисний шар на шкірі для захисту від забруднювачів навколишнього середовища, одночасно діючи, щоб заспокоїти будь-яку чутливість. Ця пребіотична суміш також може допомогти очистити плями, що робить її чудовим партнером ніацинаміду!

 

Оплата на сайті або при отриманні для Вашої зручності.

Умови доставки по Україні або міжнародні відправки та гарантії від VOBeauty в Україні від офіційного представника, щоб ви залишилися задоволені нашим сервісом і товаром.

Детальніше ознайомитись на сторінці “Оплата і доставка” та “Повернення

Instagram BLOG

Instagram vobeauty.com.ua

Facebook Supplier of Cosmetics

Telegram

Немає в наявності