Q+A Peptide Facial Serum Сироватка з пептидами для обличчя

464 грн

Q+A Peptide Facial Serum

Сироватка з пептидами для обличчя Q+A містить безліч антивікових технологій, які допомагають боротися з ознаками старіння. Ця унікальна сироватка на водній основі сприяє швидкому вбиранню та залишає молоде сяйво!

Сироватка для обличчя Q+A Peptide Face Serum містить різноманітні антивікові технології, які допомагають боротися з ознаками старіння. Ця унікальна сироватка на водній основі сприяє швидкому вбиранню та залишає молоде сяйво!

Чистий пептид — найкращий друг колагену. Він сприяє процесу, відомому як синтез колагену, який оновлює шкіру та мінімізує ознаки старіння. Підтримка рівня колагену є важливою для будь-якого режиму догляду за шкірою, спрямованого на усунення тонких ліній і зморшок.

Magnesium PCA — це інгредієнт із довгим списком надздібностей! Завдяки активним властивостям проти втоми шкіри, цей інгредієнт може змінити ваш щоденний догляд за шкірою. Ось чому він є ключовим інгредієнтом багатьох продуктів Q+A.

Оплата на сайті або при отриманні для Вашої зручності.

Умови доставки по Україні або міжнародні відправки та гарантії від VOBeauty в Україні від офіційного представника, щоб ви залишилися задоволені нашим сервісом і товаром.

Детальніше ознайомитись на сторінці “Оплата і доставка” та “Повернення

Instagram BLOG

Instagram vobeauty.com.ua

Facebook Supplier of Cosmetics

Telegram

Немає в наявності